Jeżeli program spodobał Ci się i jesteś zainteresowany wsparciem finansowym naszej inicjatywy oraz otrzymaniem pełnej wersji programu, to zapraszamy do dokonania zakupu licencji. Z góry dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę. To przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu program AutoEmpire ciągle się rozwija!

Cena zakupu:
Pełna wersja programu AutoEmpire - wersja 4: 12,00 zł.
Aktualizacja klucza z wersji 3 -> 4: 5,00 zł.

Płatność przyjmujemy przy pomocy bezpośredniej zapłaty przelewem.

Zasady dystrybucji kluczy licencyjnych


1. Program AutoEmpire jest w pełni naszego autorstwa i posiadamy na wyłączność prawa do jego dystrybucji.

2. Dokonując zakupu pełnej wersji programu AutoEmpire nabywasz klucz licencyjny, który umożliwia nieograniczony i bezterminowy dostęp do pełnego wydania programu AutoEmpire w wersji 4.

3. Jeden zakupiony klucz licencyjny wydawany jest na jedno konto w grze. Może on być wykorzystany bez ograniczeń na wielu komputerach.

4. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z regulaminem użytkowania programu, który dostępny jest pod adresem: https://sites.google.com/site/autoempireteam/regulamin. Przyjmujemy, iż dokonując u nas zakupu zapoznałeś się z powyższym regulaminem oraz akceptujesz wszystkie jego postanowienia.

5. Po dokonaniu zakupu prosimy o uiszczenie wpłaty na konto (mBank):

06 1140 2004 0000 3102 3334 2436

Szczegółowe dane do przelewu zamieściliśmy na naszej stronie:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=27793450

W tytule przelewu prosimy o podanie nazwy konta w grze, na które ma być wystawiona licencja.

6. Po dokonaniu wpłaty prosimy o dostarczenie e-mailem na adres autoempireteam@gmail.com następujących informacji:
a) nazwa konta w grze (dla serwera gry NK.pl prosimy o podanie logina do serwisu NK.pl)
b) serwer gry, na którym założone jest konto (Polska 1, Internacjonalny 1, Internacjonalny 2, NK.pl).

Powyższe dane posłużą nam do wygenerowania unikalnego klucza licencyjnego, przypisanego tylko do Twojego konta. Prosimy o uważne wprowadzenie nazwy konta w grze. Wszelkie pomyłki i literówki w nazwie uniemożliwią późniejsze prawidłowe zalogowanie się do gry. W szczególności zastrzegamy sobie prawdo nie uznania reklamacji w przypadku przekazania nieprawidłowych danych konta w grze.

7. Jeżeli to możliwe, klucze licencyjne wysyłane są pocztą elektroniczną w dni robocze do 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie oraz otrzymaniu wyżej wspomnianych danych, potrzebnych do wygenerowania klucza licencyjnego. Powyższe nie dotyczy dni wolnych od pracy (weekendy oraz dni świąteczne).

Prosimy mieć na uwadze, że czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie nie zależy od nas, tylko od tego, w jaki sposób został on zrealizowany i od czasu w jakim zostanie przetworzony przez Bank nadawcy przelewu i Bank odbiorcy. W szczególności w dni wolne od pracy czas zaksięgowania przelewu może wynieść nawet kilka dni. Przelewy wykonywane z mBank księgowane są bez opóźnienia.

8. Aktywacji pełnej wersji programu AutoEmpire dokonuje się po przez wgranie dostarczonego przez nas pliku tekstowego, zawierającego klucz licencyjny, do katalogu instalacyjnego programu AutoEmpire. Nie trzeba go w żadne sposób manualnie aktywować, uruchamiać czy klikać. Po uruchomieniu programu, klucz licencyjny zostanie automatycznie wyszukany i wczytany, a jego szczegółowe prezentowane są w oknie informacji o programie, w zakładce "Klucz licencyjny".

9. Pamiętaj: dokonując zakupu na niniejszej aukcji nie tylko otrzymujesz pełny dostęp do świetnego, przydatnego programu, ale przede wszystkim wpierasz nas i motywujesz w dalszym jego rozwoju!

Zapraszamy do zakupu!

W razie dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt mailowy na adres: autoempireteam@gmail.com